Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

Expresní zpráva - florbaloví junioři postoupili do Extraligy

Před pěti minutami skončilo ve Rtyni v Podkrkonoší další dramatické utkání barážové série mezi FTS Florbal Náchod a FBC CL Evans Česká Lípa.

Českolipští florbalisté prohrávali o dva góly dříve, než se stihli rozkoukat. Ve dvanácté minutě však snížil Dominik Jansa, o necelé tři minuty později vyrovnal Radovan Vnuk. Poslední jmenovaný vyrovnával i na 3:3. Ve 22. minutě šli Českolipané poprvé do vedení, pálil Roman Beránek. Ve 34. minutě už opět vedli domácí. Naštěstí naši dali tři rychlé branky za sebou - Milan Tichý, Radovan Vnuk a Ondřej Mach.

Šest minut před koncem domácí snížili na rozdíl jediné branky. V posledních dvou minutách si vzali nejprve oddechový čas, poté odvolali brankáře. Nic už jim to ale nebylo platné. Česká Lípa zvítězila 6 : 7. A podle atmosféry, kterou Českolipané vytvořili na východě Čech, se bojím, že českolipská nová hala bude za rok malá.