Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

Rezerva stoupá tabulkou třetí ligy

V neděli 4.12 vyrazila mužská rezerva na turnaj 3. ligy můžu do Loun. Jejími soupeři byla rezerva Jablonce a tým  Slávia TU Liberec. Mužská rezerva pomalu stoupá tabulkou a svou vzestupnou formu potvrdila na turnaji právě v Lounech.

1.FBK Campus Jablonec nad Nisou – FBC Hotel Morris Česká Lípa B 4:12

Česká Lípa se rozhodla do zápasu nastoupit aktivně a rychlým přistupováním k soupeři mu nedat příliš prostoru něco vymýšlet. Její aktivní hra dělala prakticky po celý zápas obrovské problémy soupeři. V 5. minutě se poprvé dočkala, když se před bránou prosadil Bureš. O 3 minuty to bylo již o dvě branky, kdy po pasu kapitána Pekárka prosadil Veber. Česká Lípa nachvíli upustila od své aktivní hry a hned byla ztrestána. 1:2. Česká Lípa tudíž logicky musela přistoupit k aktivní hře a po dvou minutách vedla 1:3. Podruhé v zápase se trefil Bureš. Tentýž hráč ve druhé třetině dokončil hattrick.1:4. O minutu na to zaúřadovala novoborské komando a Bezouška s Černákem obstarali pohodlný náskok. 1:5. O tři minuty později Bureš svým čtvrtým gólem po přiťuknutí Bezoušky zvýšil na 1:6. Jablonec pak sice dokázal dvěma góly se přiblížit, ale Veber dvěma a Bezouška jedním gólem dodali do českolipských řad potřebný klid. 3:9. Ve třetí třetině padly do jablonecké sítě 3 branky, do českolipské branky jedna. Za Českou lípu se trefili Bureš jednou a Veber 2x. Konečný stav 4:12 pro Českou Lípu.

Kanadské bodování : Veber 5+2 , Bureš 5+1,  Bezouška 1+3, Černák 1+1, Pekárek 0+2, Zeman 0+2, Kořínek 0+1,

FBC Hotel Morris Česká Lípa B – Slavia TU Liberec 12:9

Česká Lípa opět nastoupila aktivně a za 10 minut vedla již 3:0, kdy dokončil hattrick Veber.  Ale bohužel nastolenou hru Česká Lípa nedokázala převádět i nadále a rázem to bylo 3:2. Naštěstí to byl dostatečný impuls pro Českou Lípu a během 3 minut nasázela Liberci 4 góly a vedla 7:2. 5x se trefil Veber, jednou Bezouška a jednou Černák. Liberec ale ještě dokázal také jednou skórovat. Takže první třetina skončila 7:3. Ve druhé Třetině přidala Česká Lípa 4 góly a Liberec 3. Za Českou Lípu se 3x trefil Veber a 1x Bureš. Ve třetí třetině bylo na obou stranách hodně nepřesností, ale Česká Lípa se dočkala jednoho zásahu, ze vzduchu se trefil Bureš. Liberec se trefil třikrát , ale na víc se nezmohl a tak Česká Lípa získala i druhé vítězství.

Kanadské Bodování : Veber 8+0, Bureš 2+2, 1+0 Semelka 1+0 Bezouška 0+4, Zeman 0+2 ,

Sestava : Nerad- Kořínek, Zeman, Semelka- Bureš, Veber, Černák, Bezouška, Pekárek ©,